Samenstelling

Morlion Lode

 


Functie: Burgemeester
Partij: Dynamisch

Weststraat 18
8647 Lo
058 28 91 28

burgemeester@lo-reninge.be



Bevoegdheden:

  • Algemeen beleid, intergemeentelijk samenwerken, burgerlijke stand en bevolking, personeel, politie, brandweer (veiligheid in het algemeen), ruimtelijke ordening, financiën en kerkfabrieken.
Bestuurder in:
  • Woonmaatschappij Ijzer en Zee
  • Regionaal Besstuurscomité (RBC) West Gaselwest
  • Figga
  • (raadgevende stem) Polder Noordwatering
 
Is vertegenwoordiger in:
  • Politiecollege Spoorkin
  • Algemene vergadering Westhoekoverleg (burgemeestersoverleg)
  • Algemene Bekkenvergadering voor het Ijzerbekken
  • (plaatsvervangend) lid van bekkenbureau van de Ijzer 

 




Merlevede Lena


Functie: Eerste schepen
Partij: Dynamisch

Zuidschotestraat 39
8647 Reninge
057 42 23 07

lena.merlevede@gmail.com 

 



Bevoegdheden:

  • Openbare werken, begraafplaatsen, informatie en inspraak, feestelijkheden.

Is vertegenwoordiger in:

  • Algemene Vergadering Watergroe
  • Algemene vergadering Woonwinkel West
  • lid van de raad van bestuur van de rattenbestrijding
  • Algemene vergadering WVI

 


Matthys Johan

 


Functie: Tweede schepen
Partij: Dynamisch

Rabbelaresteenweg 1
8647 Lo
058 28 98 03

johan_matthys@telenet.be

 

 

Bevoegdheden: 
 

  • Milieu, sport, Europese zaken, beheer van grachten en bermen, patrimonium.



Is vertegenwoordiger in:

  • Raad van bestuur Intercommunale voor Vuilverwijdering en Verwerking voor De Sector Veurne en Ommeland (IVVO)
  • Algemene Vergadering Gaselwest
  • Bestuurslid polder Noordwatering
  • Dijkgraaf polder Noordswatering



Cornette Wout

 


Functie: Derde schepen
Partij: Dynamisch

Ooststraat 4
8647 Lo
058 28 96 82

wout.cornette@skynet.be 
 

Bevoegdheden:

  • Jeugd, toerisme en lokale economie, cultuur, verkeer en verkeersveiligheid,onderwijs.

Is vertegenwoordiger in:

  • Algemene Vergadering Regionaal Sociaal Verhuurkantoor Veurne-Diksmuide vzw
  • Algemene Vergadering DEXIA Bank nv
  • Algemene Vergadering Gemeentelijke Holding nv
  • Algemene Vergadering Ethias Verzekering
  • Algemene Vergadering Erkend Regionaal Samenwerkingsverband (ERSV) West-Vlaanderen vzw
  • Algemene Vergadering Regionaal Sociaal-Economisch Overlegcomité (RESOC) Westhoek
  • Algemene Vergadering West-Vlaamse Intercommunale
  • Algemene Vergadering Plaatselijk Werkgelegenheidsagentschap (PWA)

     

De Poortere Frank


Functie: Gemeenteraadslid
Partij: Inspraak

Woestenstraat 23
8647 Lo-Reninge
057/40 15 45

Frank@inspraakloreninge.be



 

Is vertegenwoordiger in:

  • Is voorzitter van West-Vlaamse Intercommunale - Regionaal Comité Westhoek
  • Raad van bestuur West-Vlaamse Intercommunale
  • Algemene vergadering Vereniging van Vlaamse Steden en Gemeenten (VVSG)




Vandeputte Anne

Functie: Gemeenteraadslid
Partij: Inspraak

Ashoop 19
8647 Lo-Reninge
058/28 89 15

Anne@inspraakloreninge.be

 


Beeckaert Geert

Functie: Gemeenteraadslid
Partij: Inspraak

Pereboom 2
8647 Lo-Reninge
058/28 84 88  

Geert@inspraakloreninge.be

 


Voet Pieter-Paul

Functie: Gemeenteraadslid
Partij: Inspraak

Lostraat 14
8647 Lo-Reninge  

Pieter-Paul@inspraakloreninge.be

 


Pattyn Hans

 

Functie: Gemeenteraadslid
Partij: Inspraak

Ieperstraat 10 A
8647 Lo-Reninge

057 40 11 68

hans@inspraakloreninge.be

 

Samyn Emely

 

 

Functie: Gemeenteraadslid
Partij: Inspraak

Lobrug 7

8647 Lo-Reninge

0498 31 24 02   

emely@inspraakloreninge.be

 

Snick Pieter

Functie: Gemeenteraadslid
Partij: Dynamisch

Ieperstraat 8
8647 Lo-Reninge
0486/06 17 17

snick.pieter@gmail.com

 

D'Halluin Nadine

Functie: Gemeenteraadslid
Partij: Dynamisch

 

Noordschoteplein 16/A
8647 Lo-Reninge
051 43 75 04

sucaet-voet-dhalluin@hotmail.com

 

Trooster Sofie 

Functie: Gemeenteraadslid
Partij: Dynamisch

Pollinkhovestraat 13
8647 Lo-Reninge

sofietrooster@live.be